Привіт! Це закритий розділ сайту, куди потрапляють лише мої клієнти :: ) Точніше, навіть не клієнти, а, сподіваюсь, вже друзі :: )
Чому розділ закритий? В мене не виходить обробляти більше 10 замовлень на місяць по фотокнигам, тож доводиться обмежувати пропозицію. А як саме обмежувати? Я для себе зробив простий вибір - виготовляю фотокниги лише для "своїх" :: )

Розкажу головне - які бувають ті фотокниги, що можуть зацікавити вас.
1. Весільна фотокнига. Це той варіант, про який знають всі. Гарна, велика, стильна, дорога. Варіантів обкладинки багато - дерево, шкірзам, тканина, велюр. Ціна - від 120$ до 300$ в середньому. Але це дуже очевидний варіант з альбомів, тож гортай далі!
2. Другий варіант - фотозвіт з якоїсь конкретної події. Це може бути ваш відпочинок, день народження, корпоратив, сімейна зйомка або навіть ваша власна книга рецептів. Розмір і об'єм книги вже не такий важливий, тож ціни на такі варіанти 80-300$.
3. Останній менш відомий варіант - фотокнига як річний звіт :: ) Ми всі зберігаємо в телефоні/комп'ютері/ноуті/хмарі безліч знімків. Я ж пропоную перенести ці фото в реальний світ у книгу. В мене є постійні клієнти, які щороку замовляють такий собі "фотозвіт", куди входять топ-100 або топ-200 фото. Якщо виготовляти міцну важку фотокнигу, то ціна буде в тому самому діапазоні 80-300$, але... 
...але є цікавий момент :: ) Я знайшов варіант недорогих фотокниг нормальної якості за дуже низькою ціною. Так от, ловіть пропозицію: 1200грн за фотокнигу 23х23см до 20 розворотів включно. Це дешево, доступно і ціна якраз дозволяє замовляти такі книги собі трохи частіше і також робити копію друзям/батькам. До речі, іноді в такому форматі замовляють весільну фотокнигу-копію для батьків. Галерея далі - якраз такий приклад. Які мінуси такої дешевої книги? Тонші сторінки (див фото), чутлива до зберігання обкладинка, нелюбов до вологи. Чи воно того варте? Так, мої клієнти задоволені і я собі теж роблю такі книги з невеличких, але класних зйомок; і вже є приклад таких книг, яким ~10 років і їм не погіршало :: )
Тепер - коротко про порядок створення таких книг. Простий варіант - ви пересилаєте мені N фотографій і я сам обираю фото для книги. Варіант трохи складніше - ви робите вибірку фото і передаєте її мені. Далі я роблю легку кольорокорекцію всіх фото (до речі, цю копію покращених фото я вам теж висилаю) і виготовляю макет книги. Ви перевіряєте макет, я вношу правки (прибрати фото чи додати, поміняти місцями чи кадрувати інакше і т.і.) Коли маємо готовий макет книги: оплата - друк - нова пошта - задоволений клієнт :: )
Ну і наостанок розкажу про одне з цікавих замовлень :: ) Мій постійний клієнт вирішив зробити фотокнигу про свого первістка за перший рік його життя (починаючи з фото вагітності, закінчуючи фото з тортиком на його перший рік :: ) Так от. 700 фото в одній книзі на 40 розворотів!!! Тиждень роботи, відмінний результат, крута книга. Кажуть, що вже почали робити вибірку фото для книги №2 :: ))))
Back to Top